Şarkıcı Nez’den Rüştü Onur Atilla açıklaması… ‘Nez yuva bozdu’ sözlerine ne yanıt verdi


Güldür Güldür Show ile tanınan Rüştü Onur Atilla, eski eşi Sinem Ayyıldız ile 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı boşanma ile yollarını ayırmıştı.

Boşanma tarihinden 20 gün sonra Rüştü Onur Atilla’nın yeni birlikteliğini sosyal medyadan duyurdu. Ünlü oyuncu, şarkıcı Nez ile tatil fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak aşkını ilan etti.

Nez de Rüştü Onur Atilla’nın fotoğrafını “İyi ki” notuyla paylaştı.

Sosyal medyadan ilişkileri hakkındaki kötü yorumlar sonrası Rüştü Onur Atilla sessizliğini bozdu.

EVLİLİKLER BAŞLAR, BİTER…”

Yazılı bir açıklama yayınlayan ünlü oyuncu, “Evlilikler başlar biter. İlişkiler başlar biter. Bu hayattır. Hayatlara bilmeden, düşünmeden, sormadan müdahale etmek, yorumlar getirmek, sebep sonuç üretmek… Ne iki çocuğumuzun kıymetli annesi ne de kariyerlerini yıllarca döktükleri alın teriyle, yoğun emekle bir yere getirebilmiş ve kız arkadaşım bu hak ediyor. Böyle bir sebeple gündem oyalamak umarım bir daha yaşamayacağım bir tecrübe olur. Sosyal medyada bir gücüm varsa kime ne faydam olacaksa onun için kullanmak isterim. Mesleğimi, neşemi paylaşmak, yanlış gördüğüme ses çıkarmak isterim o kadar” dedi.

“Özellikle altını çizmek istediğim ise şu” diye sözlerine devam eden Atilla, “Henüz çocukken büyüyünce ne iş yapacakları belli, aileleri olan yani haklarında konuşulanlar sebebiyle bizlerden çok üzülen anne, babaları, kardeşleri olan, sorumlu oldukları iş arkadaşları olan, sanatlarına, mesleklerine aşık, toplumun değerlerine duyarlı insanlara çamur atıp izinin kaldığı, bir yanlışın doğru sanılıp çığ gibi büyüdüğü bu sosyal medya aleminde bu insanların yani bizim hiçbir bilgi sahibi olmayan insanlar tarafından hele hele mahrem konularla ilgili yargılanmaması dileğimle. Huzurumuz daim, niyetlerimiz iyi olsun. Sevgiyle… Evet sevgiyle” diye noktaladı.

“BOŞANMIŞ BİR ADAMLA TANIŞTIM”

Nez de kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisine gelen hakaret içerikli mesajlara sessiz kalamadı.

İşte o açıklamalar:

Çok kısa bir süre önce yeni bir ilişkiye başladığını belirten Nez, “Büyük bir hikaye yok ardında. Zamanlamasıyla ufak bir sorun yaşıyorum. Çok kısa bir zaman önce evliliğini bitirmiş. Aylar öncesinden evlerini ayırmışlar. Bunu ben bile bilmiyordum açıkçası. Sadece sosyal medyadan tanıdığım, televizyondan gördüğüm , sevdiğim bir arkadaş olarak… Çok yeni bir ilişkimiz başladı. İnsanlardan şöyle bir hassasiyet bekliyorum. ‘Şarkım çıktı diye reklam’ olmasından çok rahatsızlık duyuyorum, öyle bir şey yok. Ben içi dışı bir insanım, doğal yaşayan bir insanım. Yorumlar çok çirkin, ‘Evliliğini bitirdi’… Siz şu anda atıyorum yıllar önce evliliğinizi bitirdiniz, ama denediniz denediniz, aylar önce evlerinizi ayırdınız ve sonra boşanıyorsunuz. Resmi olarak boşandığınız gün itibariyle arkadaşlarınızla kahve de içersiniz ki boşanmadan da yaparsınız. Bir resmi olarak boşandıktan çok sonra bir araya geldik. Neden altında bir şey arıyoruz? ‘Nez yuva bozdu’… Kadına sürekli saldırıdan vazgeçin. Orada da bir kadın var burada da bir kadın var. Onların evliliğinin bitmiş olması herkesin saygılı olması gereken bir şey.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x