Portföyünde 159 Altcoin Olan Şirket, ‘Boğa Geliyor’ Dedi!

Kripto para dünyasında heyecan verici bir gelişme olarak, DWF Labs’ın kurucu ortağı Andrei Grachev kısa süre önce yaklaşan boğa piyasasına ilişkin iyimser bakış açısını paylaştı. Altcoin piyasasındaki mevcut istikrara rağmen Grachev’in mesajı yatırımcılarda yankı uyandırdı. İşte detaylar…

Bitcoin için iyimserlik devam ediyor

Grachev’in 4 Kasım’daki sosyal medya paylaşımı, bir boğa piyasasının eli kulağında olduğu inancını ima ediyordu. Kripto piyasasının genel büyüklüğünde çok az değişiklik olsa da, traderlar giderek artan bir yükseliş eğilimi gösteriyor ve Bitcoin (BTC) ve altcoin projelerinin konsolidasyonundan yararlanıyor. Bu olumlu duygu, piyasaya sermaye girişinin artmasını tetikledi. Bitcoin baskın konumunu korumaya devam ediyor, ancak şu an itibariyle, genellikle halk arasında “Shitcoins” olarak adlandırılan altcoinler henüz yükselişlerini yaşamaya başlamadı.

Bu döngüdeki katılımcılar daha çok piyasa değeri ilk 1.000 içinde olan tokenlara odaklanmış görünüyor. İşlem hacmi Nisan ayında gözlemlenen seviyelerle tutarlı kalmasına rağmen, bu faaliyetin arkasındaki itici güçler değişti. Grachev, en son tweet dizisinde şu ifadeleri kullandı:

Boğa piyasası mı? Evet yakında geliyor! Kısa ve bilimsel olmayan genel bakışa göre. Hacimler toparlanıyor gibi görünüyor. Piyasa değeri büyüyor gibi görünüyor. Genel olarak her şey çok olumlu görünüyor, ancak olumlu şeyler, piyasada birkaç yüz coin ile gerçekleşiyor. BTC ve büyük altcoinlerin etrafındaki konsolidasyon çok yüksek. […]Benim bakış açıma göre, 12-18 ay içinde kısmi kilitlerin açılacağı girişimler oldukça iyi. Değeri düşük coinlere yapılan likit yatırımlar (iyi CEX’ler, iyi spot ticaret platformları) – iyi. Finansal tavsiye değildir, kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederim.”

DWF Labs’in portföyünde birçok altcoin var

Yılın başlarında, işlem hacmi kripto topluluğunu büyüleyen meme coin’lerden besleniyordu, ancak şimdi yeni kullanıcıları çeken ve işlem faaliyetini teşvik eden Bitcoin’in kendisi. Bu değişim, daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir bir piyasanın göstergesi. Aynı zamanda DWF Labs, toplam 159 altcoinden oluşan çeşitlendirilmiş portföyüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Elindeki önemli tokenlerden bazıları TRON, Toncoin, Mantle, Algorand, MultiversX, Synthetix, Kava ve Conflux oldu. Ancak CoinMarketCap’teki “Top DWF Labs Portfolio Tokens by Market Capitalization” isimli listeye göre daha birçok altcoin, şirketin portföyünde yer alıyor.

Özetle, DWF Labs‘in kurucu ortağı Andrei Grachev’in de belirttiği gibi, kripto para piyasasının mevcut iyimserlik durumu, artan ana akım benimseme ve küresel ekonomik belirsizliğin ortasında alternatif varlıklara duyulan istek gibi çeşitli faktörlerle destekleniyor. Bu dinamik ve sürekli gelişen bir piyasa olduğundan, kripto para yatırımlarıyla ilgilenen herkes için bilgi sahibi olmak ve bilinçli kararlar vermek büyük önem taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x